UVC Lambalar Tasarruf Sağlıyor

UVC Lambalar Tasarruf Sağlıyor

UV LAMBALAR İLE YAKLAŞIK YÜZDE 30 TASARRUF 

Merkezi sistem ya da bireysel olarak kullanılan klima santralleri veya klimalar için piyasaya sundukları UV lambalar, bu cihazların soğutucu bataryalarını her zaman temiz tutarak ve üzerlerinde hava geçişini zorlayan, ısı transferini azaltan biyolojik film tabakasına engel oluyor. Bu cihazların harcadığı enerjide yaklaşık yüzde 30 tasarruf sağlayan UV Lambalar, bataryalarının bakıma ihtiyaç duymaması sebebiyle de yıllık bakım için harcanan paradan tasarruf sağlıyor. 

İnci Klima, UV lambalar’ın kurulum maliyetlerini yaklaşık 1 yıl içinde amorti edebildiğini belirterek “Burada dikkat edilmesi gereken nokta piyasadaki her UV lamba klima santralleri için uygun değildir. Lamba adedi, lamba tipi, lamba miktarı ve UV gücü son derece önemli olup mutlaka uzman bir mühendis tarafından seçilmesi gerekir.  Firmamız bu konuda da hizmet vermektedir.” diyor. 
Klima santrallerine takılan UV lambalar ile temiz, kokusuz, bakteri ve virüslerden arınmış bir havayı garanti ediyoruz. 

UV lambalar ile sağladığımız temiz hava, bina sakinlerinin performansını her daim üst seviyede tutmaya yardımcı olmaktadır. Alerjen partiküllerden arındırılmış bir havada çalışan bina sakinleri, yüksek motivasyonla işlerini daha iyi yapmaktadır.

UV Lambaları klimalarınıza uygulayarak hem COVID19 virüsünün yayılmasının önüne geçebilir hemde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.